Oficjalna strona Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. dolnośląskiego
Nowa strona 1 zig-zag.prv.pl
Menu strony
Aktualności
Konkursy - Turnieje
Zawody strażackie
Szkolenia i seminaria
Działania ratownicze OSP
KSRG
Szkolenia dla OSP
Oferta handlowa
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
Kontakt
Wyszukiwarka
Linki do stron www
Skład Zarządu
Biuro OW ZOSP RP
Uchwały i wytyczne
Regulaminy
Akty prawne
Zadania do wykonania
Kampania sprawozdawcza
Telefony alarmowe

Numer ratowniczy: 112 
Pogotowie ratunkowe: 999
Straż pożarna: 998
Policja: 997
Pogotowie:
- energetyczne: 991
- wodno-kanalizacyjne:
994
- gazowe: 992
Nad wodą: _601-100-100
W górach: _601-100-300

Zegarek
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Pogoda
trwa inicjalizacja, prosze czekac,
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
40 FINAŁ WOJEWÓDZKI OTWP
40 FINAŁ WOJEWÓDZKI OTWP

OTWP służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Tegoroczne 40 eliminacje wojewódzkie odbyły się w Jaworzynie Śląskiej a na starcie stanęło 78 uczniów. Młodzież otrzymała nagrody i upominki dzięki sponsorom a byli to: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych i Nadleśnictwo Świdnica, władze samorządowe Gminy Jaworzyna Śl., Muzeum Techniki i Kolejnictwa w JaworzynieŚląskiej Oddział Wojewódzki ZOSP RP. Młodzież, opiekunowie i goście zapoznali się z ekspozycją muzeum.

łab.

 

Imię i nazwisko

Szkoła

Powiat

punkty

TEST

finał

m-ce

Kacper Kornalski

SP w Pisarzowicach, ul. Szkolna 3,

55-330 Miękinia

Środa Śląska

26

13

I

Kamil Figiel

SP im. Wincentego Witosa w Węgrach, ul. Szkolna 3, 55-020 Żórawina

Wrocław

25

12

II

Jakub Piras

SP w Drołtowicach 12, 56-500 Syców

Oleśnica

22

11,5

III

Juliusz Ameljan Kowalski

SP w Janowicach Wielkich,    

ul.Partyzantów 4, 58-520 Janowice Wlk.

Jelenia Góra

27

11

IV

Krystian Popów

SP im. B. Chrobrego, ul. Szkolna 11,

55-140 Żmigród

Trzebnica

23

7,5

V

S Z K O Ł A       GIMNAZJUM

Maciej Bichajło

Gimnazjum Społeczne Ad Astra w Miliczu, ul. 11-go listopada 5,  56-300 Milicz

Milicz

27

14,5

I

Karol Hołod

Gimnazjum w Lubaniu nr 2, ul. Mickiewicza 1, 59-800 Lubań

Lubań

25

12

II

Kamil Skrok

Gimnazjum w Lubawce im. Żołnierzy Sybiru, ul Mickiewicza 4,  58-420 Lubawka

Kamienna Góra

25

6

III

Maksymilian Drgas

Zespół Szkół w Ruszowie, ul. Zgorzelecka 1C, 59-950 Ruszów

Zgorzelec

24

5,5

IV

Paweł Polański

Gimnazjum w Lubinie, ul. Szpakowa 2,

59-300 Lubin

Lubin

26

5

V

S Z K O Ł A       PONADGIMNAZJALNA

Agnieszka Dudek

Liceum Ogólnokształcące nr 13, ul. Gen. J. Haukego-Bosaka 33/37,  50-447 Wrocław

Wrocław

26

13,5

I

Kamil Micewicz

Liceum Ogólnokształcące w Wołowie, ul. Plac Sobieskiego 2, 56-100 Wołów

Wołów

21

12,5

II

Marek Słowiński

Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Oławie, pl. Zamkowy 10,  55-200 Oława

Oława

26

9,5

III

Aleksandra Makowska

Zespół Szkół Zawodowych w Górze, ul. Armii Polskiej 15A, 56-200 Góra

Góra

24

9

IV

Michalina Wójtowicz

I Liceum Ogólnokształcące, ul. Kosciuszki 8, 59-400 Jawor

Jawor

21

4

V

 



  ZESTAWIENIE WYNIKÓW TESTU

 Szkoła Podstawowa

imię i nazwisko

szkoła

powiat

punkty

Juliusz Ameljan Kowalski

w Janowicach Wielkich,

ul. Partyzantów 4, 58-520 Janowice Wielkie

Jelenia Góra

27

Kacper Kornalski

w Pisarzowicach,

ul. Szkolna 3, 55-330 Miękinia

Środa Śląska

26

Kamil Figiel

im. Wincentego Witosa

w Węgrach, ul. Szkolna 3, 55-020 Żórawina

Wrocław

25

Krystian Popów

im. B. Chrobrego,ul. Szkolna 11, 55-140 Żmigród

Trzebnica

23

Jakub Piras

w Drołtowicach 12,

56-500 Syców

Oleśnica

22*

Oliwia Sopuch

nr 4 w Ziębicach,ul. Zamkowa 31, 57-220 Ziębice

Ząbkowice Śl.

22*

Jakub Mastela

w Krzydlinie Wielkie 27a,

56-100 Wołów

Wołów

21

Mateusz Różnicki

Zespół Szkolno-Przeszkolny w Bożejowicach 1,

59-700 Bolesławiec

Bolesławiec

20

Justyna Kozioł

w Piławie Górnej,ul. Kościuszki 1, 58-240 Piława Górna

Dzierżoniów

20

Łukasz Cyrulik

w Międzylesiu, ul. B. Chrobrego 2, 67-530 Międzylesie

Kłodzko

20

Zuzanna Kowalska

w Jemielnie 41a,

56-209 Jemielno

Góra

19

Adam Dyczko

w Bieniowicach 57,

59-216 Kunice

Legnica

19

Patrycja Maślej

w Niemstowie, Niemstów 68, 59-323 Miłoradzice

Lubin

19

Franciszek Gabrowski

Nr 2 w Polkowicach,

ul. Dąbrowskiego 1a,  Polkowice

Polkowice

19

Szymon Sopata

w Lubawce, ul Boczna 13, 58-420 Lubawka

Kamienna Góra

18

Milena Zakaszewska

w Nowej Wsi Grudziskiej 67,

59-524 Pielgrzymka

Złotoryja

18

Jakub Banaś

ZSP w Borowie, ul. Wrocławska 24, 57-160 Borów

Strzelin

17

Mateusz Pisarczyk

Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach, ul.Główna172A,

Wałbrzych

17

Jan Kutrowski

im. Jana Pawła II,

ul. Kolejowa 22,  Węgliniec

Zgorzelec

16

Alan Szulc

nr 7 w Głogowie,

ul. Daszyńskiego 11, Głogów

Głogów

15

Paweł Sawicki

w Siekierczynie,

Siekierczyn 200 A, Siekierczyn

Lubań

15

Natalia Richtscheid

w Marcinowicach,

ul. Kolejowa 18a, Marcinowice

Świdnica

15

Jakub Borsukiewicz

 w Piotrowicach 139,

59-424 Męcinka

Jawor

14

Jagoda Molska

we Wziąchowie Wielkim, Wziąchowo Wlk. 47,

Milicz

14

Krzysztof Bajda

w Jelczu-Laskowicach,

ul. B. Prusa 2, 55-200 Oława

Oława

13

Liliana Fiszer

w Płóczkach Górnych 58, 59-600 Lwówek Śląski

Lwówek Śl.

11

 Gimnazjum

Mikołaj Gapiński

Gimnazjum w Iwinach, Osiedle F nr 6, 59-720 Iwiny

Bolesławiec

18

Katarzyna Mucha

Gimnazjum w Dzierżoniowie, ul. Nowowiejska 64, 58-200 Dzierżoniów

Dzierżoniów

19

Karol Skawiński

Gimnazjum Dwujęzyczne w Głogiowie, ul. Jedności Robotniczej 10, 67-200 Głogów

Głogów

20

Maja Góral

Gimnazjum w Niechlowie, ul. Szkolna 12b, 56-215 Niechlów

Góra

20

Paweł Wojtanowski

Gimnazjum Nr 1 w Jaworze, ul. Moniuszki 4, 59-400 Jawor

Jawor

15

Kajetan Filingier

Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze, ul. Piłsudskiego 23, 58-5020 Jelenia Góra

Jelenia Góra

21

Kamil Skrok

Gimnazjum w Lubawce im. Żołnierzy Sybiru,             ul Mickiewicza 4, 58-420 Lubawka

Kamienna Góra

25

Karolina Kózka

Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Jugowie, ul. Główna 105, 57-430 Jugów

Kłodzko

21

Dawid Główczyk

Gimnazjum w Miłkowicach, ul. II Armii Wojska Polskiego 75a, 59-222 Miłkowice

Legnica

19

Karol Hołod

Gimnazjum w Lubaniu nr 2, ul. Mickiewicza 1, 59-800 Lubań

Lubań

25

Paweł Polański

Gimnazjum w Lubinie, ul. Szpakowa 2, 59-300 Lubin

Lubin

26

Mateusz Zawada

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim, ul. Jana Pawła II 35, 59-600 Lwówek Śląski

Lwówek Śl.

22

Maciej Bichajło

Gimnazjum Społeczne Ad Astra w Miliczu, ul. 11-go listopada 5, 56-300 Milicz

Milicz

27

Patrycja Klek

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sycowie, ul. Kościelna 3, 56-500 Syców

Oleśnica

19

Aleksandra Szymkowiak

Gimnazjun nr 2 w Oławie, ul. Lwowska 3, 55-200 Oława

Oława

20

Magdalena Lasak

Gimnazjum nr 1 w Polkowicach, Ociosowa 3, 59-100 Polkowice

Polkowice

22

Wiktoria Stasienko

ZSP w Borowie-Gimnazjum, ul. Wrocławska 24, 57-160 Borów

Strzelin

16

Małgorzata Gwiżdź

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym 49, 55-340 Udanin

Środa Śląska

17

Aleksandra Myczkowska

Gimnazjum nr 2 w Świdnicy, ul. Ofiar Oświęcimskich 30, 58-100 Świdnica

Świdnica

21

Roksana Filip

Zespół Szkół w Czeszowie 18, 55-105 Czeszów

Trzebnica

12

Piotr Linkowski

Gimnazjum nr 1 w Boguszowie-Gorcach, ul. Waryńskiego 10, 58-330 Boguszów Gorce

Wałbrzych

23

Natalia Pielich

Gimnazjum w Lubiążu, ul. Wojska Polskiego, Wołów

Wołów

21

Michał Kaluska

Gimnazjum w Jaszkotlu, Jaszkotle 27,Katy Wrocławskie

Wrocław

22

Gracjan Przybylski

Gimnazjum w Kamieńcu Ząbkowickim, ul. Zamkowa 3, i

Ząbkowice Śl.

20

Maksymilian Drgas

Zespół Szkół w Ruszowie, ul. Zgorzelecka 1C, Ruszów

Zgorzelec

24

Kornelia Zdziechowicz

Gimnazjum w Świerzawie, ul. Reymonta 22, Świerzawa

Złotoryja

20

 Szkoła Ponadgimnazjalna

Marek Słowiński

Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Oławie, pl. Zamkowy 10,

Oława

26

Agnieszka Dudek

Liceum Ogólnokształcące nr 13, ul. Gen. J. Haukego-Bosaka 33/37, 50-447 Wrocław

Wrocław

26

Aleksandra Makowska

Zespół Szkół Zawodowych w Górze, ul. Armii Polskiej 15A, 56-200 Góra

Góra

24

Michalina Wójtowicz

I Liceum Ogólnokształcące, ul. Kościuszki 8,

59-400 Jawor

Jawor

21*

Kamil Micewicz

Liceum Ogólnokształcące w Wołowie, ul. Pl. Sobieskiego 2, 56-100 Wołów

Wołów

21*

Patrycja Rudkiewicz

Liceum Ogólnokształcące w Obornikach Śląskich, ul. Parkowa 8, 55-120 Oborniki Śl

Trzebnica

21

Łukasz Chocianowicz

OSP Wojcieszyce, 58-560 Jelenia Góra

Jelenia Góra

20

Dawid Wodziak

ZSZiO w Kamiennej Górze, ul. Traugutta 2, Kamienna Góra

Kamienna Góra

20

Anna Tymkowska

II LO w Lubinie, ul. Niepodległości, 59-300 Lubin

Lubin

20

Weronika Kliś

Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie, ul. Jana Pawła II 23, Strzelin

Strzelin

20

Jędrzej Czyżewski

Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica, ul. Wrocławska 17, Ząbkowice Śl.

Ząbkowice Śląskie

20

Norbert Hołyński

Zespół Szkół w Bielawie, ul. Żeromskiego 41,  Łagiewniki

Dzierżoniów

19

Mateusz Czerwiński

Pow. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Środzie Śląskiej,

Środa Śląska

19

Jakub Borkowski

I LO w Legnicy, ul. Plac Klasztorny 7, 59-220 Legnica

Legnica

18

Hubert Magda

Zesp. Szkół Ekonomiczno Technicznych w Rakowcach Wielkich,   Lwówek Śląski

Lwówek Śl.

18

Tomasz Kwaśniewski

Technikum Leśne w Miliczu, ul. Kasztelańska 1, Milicz

Milicz

18

Michał Daniluk

Zespół Szkół Zawodowych im. Św. Barbary, ul. Kościuszki 33

 59-920 Bogatynia

Zgorzelec

18

Natalia Pręda

Zespół Szkól Ekonomicznych w Głogowie,ul. Karol Miarki 1,

67-200 Głogów

Głogów

16

Filip Domagała

Liceum Ogólnokszt .im. H.Sienkiewicza, Osiedle Piastowskie 17,  Nowa Ruda

Kłodzko

16

Konrad Tkaczyk

ZSO Złotoryja, ul. Kolejowa 4, 59-500 Złotoryja

Złotoryja

16

Emilia Poznańska

II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy,ul.Równa11Świdnica

Świdnica

15

Michał Wodecki

I LO w Wałbrzychu, ul. Paderewskiego 17, Wałbrzych

Wałbrzych

14

Katarzyna Jankowska

Liceum Ogóln. w Polkowicach,

 ul. Skalników 6, Polkowice

Polkowice

13

Paulina Majewska

Zespół Szkół Handlowych i Usługowych,ul.Zgorzelecka18,Bolesławiec

Bolesławiec

12

Mateusz Moroz

Zesp. Sz.Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej, ul. Kopernika 31, 59-800 Lubań

Lubań

12

    * - po dogrywce



andrzej, 30-04-2017, odsłon: 496
Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Oferta handlowa

Oferta handlowa

Do pobrania plik z prezentacją programu "Dolny Śląsk Bezpieczna Wieś"

MDP

Zdjęcia remiz OSP

IV m-ce Laura Mroczek

Wystąpili z szeregów

Najczęściej czytane
Konkurs plastyczny Dolny Śląsk - Saksonia
1% PODATKU DLA OSP
UWOLNIĆ HISTORIĘ Z KAMIENIA
1 % DLA OSP - jest kasa
FESTYN STRAŻACKI NA STADIONIE NARODOWYM
Statystyki
Dzisiaj wizyt: 0
Dzisiaj odsłon: 0
Ogółem wizyt: 19 609
Ogółem odsłon: 47 578

Goście: 0Aktywni użytkownicy: 1
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0361