Oficjalna strona Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. dolnośląskiego
Nowa strona 1 zig-zag.prv.pl
Menu strony
Aktualności
Konkursy - Turnieje
Zawody strażackie
Szkolenia i seminaria
Działania ratownicze OSP
KSRG
Szkolenia dla OSP
Oferta handlowa
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
Kontakt
Wyszukiwarka
Linki do stron www
Skład Zarządu
Biuro OW ZOSP RP
Uchwały i wytyczne
Regulaminy
Akty prawne
Zadania do wykonania
Kampania sprawozdawcza
Telefony alarmowe

Numer ratowniczy: 112 
Pogotowie ratunkowe: 999
Straż pożarna: 998
Policja: 997
Pogotowie:
- energetyczne: 991
- wodno-kanalizacyjne:
994
- gazowe: 992
Nad wodą: _601-100-100
W górach: _601-100-300

Zegarek
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Pogoda
trwa inicjalizacja, prosze czekac,
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Konkurs plastyczny Dolny Śląsk - Saksonia
Konkurs plastyczny Dolny Śląsk - Saksonia

Konkurs plastyczny „Młodzież zapobiega pożarom” organizowany przez Oddział Wojewódzki Związku OSP RP woj. dolnośląskiego i Związek Straży Pożarnej Saksonii ma na celu zainteresowanie dzieci, młodzieży ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk. Trzecia edycja konkursu została rozstrzygnięta.

Jury w składzie: U. Kejna (gł.księgowa ZOW), Karl - Heinz Filusch, Christian Kirsch (wiceprezesi Związku Strażaków Saksonii), Ronald Voigt (członek zarządu Związku Strażaków Saksonii), Beata Golańska, Joanna Kuc (przedstawicielki organizatora) dokonało oceny 40 nadesłanych prac.



Wszystkie prace są eksponowane na wystawie, którą można oglądać w Urzędzie Gminy Miękinia (pow. średzki śląski). Organizatorzy planują eksponować prace w siedzibie Starostwa w Środzie Śląskiej, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy.

 

>>> GALERIA ZDJĘĆ

 

W grupie przedszkoli

 

M-CE

IMIĘ I NAZWISKO

ADRES PLACÓWKI

1

Martyna Florczyk

Zespół Szkół w Jeżowie Sudeckim

Ul. Długa 80

58-521 Jeżów Sudecki

2

Antonina Krawietz

Przedszkole Samorządowe nr 2

Ul. Osiedle Huty 1

58-580 Szklarska Poręba

3

Julia Chronowska

Przedszkole Publiczne nr 1

Ul. Spacerowa 12

58-400 Kamienna Góra

4

Martyna Godlewska

Przedszkole Publiczne nr 3

Ul. Papieża Jana Pawła II 20

58-400 Kamienna Góra

5

Joyce-Viola Sipeer

Kita Mischka, 08209 Auerbach

6

Oliwier Szuszkiewicz

Przedszkole Samorządowe nr 1

ul. Żymierskiego 77

58-573 Piechowice

7

Jeremy Mau

Kita Mischka, 08209 Auerbach

8

Leni Lenk

Kita Mischka, 08209 Auerbach

9

Josephine Schuster

Kita Zwergenhaus,

08209 Auerbach

10

Lilly Charlotte Simon

Kita Mischka, 08209 Auerbach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

W grupie szkół podstawowych w klasach I-III

 

M-CE

IMIĘ I NAZWISKO

ADRES PLACÓWKI

1

Patryk Pogoda

Szkoła Podstawowa nr 10

Ul. Morcinka 31

58-500 Jelenia Góra

2

Piotr Ulikowski

Szkoła Podstawowa nr 11

Ul. Moniuszki 9

58-506 Jelenia Góra

3

Karl Görk

Dorfstr. 53, 02979 Schrewitz

4

Laura Mroczek

Szkoła Podstawowa nr 2

Ul. Jeleniogórska 7

58-400 Kamienna Góra

5

Sandra Dykiel

Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach

Ul. Szkolna 3

55-330 Miękinia

6

Joelina Janke

Bahnhofsweg 2,

02999 Weißkollm

7

Emma Backhaus

Grundschule Werda

8

Jakub Matecki

Szkoła Podstawowa w Barcinku

Barcinek 10b

58-512 Barcinek

9

Janine Reiber

Hauptstr. 10, 02979 Burg

10

Christoph Pollack

Grundschule Werda

 

 

W grupie szkół podstawowych w klasach IV-VI

 

M-CE

IMIĘ I NAZWISKO

ADRES PLACÓWKI

1

Roba Vanessa

Elsterrebnitz D-Dort 43

2

Tomasz Wojciechowski

Zespół Szkół im. M. Kopernika

Męcinka 10 B

59-424 Męcinka

3

Jakub Kosiński

Szkoła Podstawowa w Janowicach Wielkich

Ul. Partyzantów 4

58-520 Janowice Wielkie

4

Daniel Orłowski

Szkoła Podstawowa nr 3

Ul. 1-go Maja 72

58-530 Kowary

5

Marc-Philippe Fischer

Mittelschule Pegau

6

Lorenzo Fucke

Mittelschule Pegau

7

Zuzanna Knychas

Szkoła Podstawowa w Janowicach Wielkich

Ul. Partyzantów 4

58-520 Janowice Wielkie

8

Can Güzel

Zespół Szkół Publicznych w Pisarzowicach

Pisarzowice 149

58-400 Kamienna Góra

8

Lea Annett Rohland

Zauschwitzer Str. 11,

04523 Pegau

10

Toni Schladitz

Mittelschule Pegau

 

  

W grupie szkół gimnazjalnych

 

M-CE

IMIĘ I NAZWISKO

ADRES PLACÓWKI

1

Mateusz Smektała

Gimnazjum w Janowicach Wielkich

Ul. Partyzantów 4

58-520 Janowice Wielkie

2

Karolina Śmietanka

Gimnazjum w Siechnicach

ul. Świerczewskiego 40

55-011 Siechnice

3

Klaudia Owsianka

Gimnazjum Publiczne

Ul. Szkolna 2

58-410 Marciszów

4

Sarah Landmann

Mittelschule Pegau

5

Oliver Posnien

Mittelschule Pegau

6

Tanja Landmann

Mittelschule Pegau

7

Hendrik Schulze

Mittelschule Pegau

8

Katarzyna Jamróz

Publiczne Gimnazjum

Ul. Długa 80

58-521 Jeżów Sudecki

9

Lena Heinrich

Mittelschule Pegau

10

Dominika Lewandowska

Gimnazjum Publiczne

Ul. Szkolna 2

58-410 Marciszów

 

Przewodnicząca komisji - Urszula Kejna

 

 



admin, 18-02-2012, odsłon: 10914
Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Oferta handlowa

Oferta handlowa

Do pobrania plik z prezentacją programu "Dolny Śląsk Bezpieczna Wieś"

MDP

Zdjęcia remiz OSP

VI m-ce S, Oliwier Szuszkiewicz

Wystąpili z szeregów

Najczęściej czytane
Konkurs plastyczny Dolny Śląsk - Saksonia
1% PODATKU DLA OSP
UWOLNIĆ HISTORIĘ Z KAMIENIA
1 % DLA OSP - jest kasa
FESTYN STRAŻACKI NA STADIONIE NARODOWYM
Statystyki
Dzisiaj wizyt: 0
Dzisiaj odsłon: 0
Ogółem wizyt: 19 609
Ogółem odsłon: 47 578

Goście: 0Aktywni użytkownicy: 1
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0171