Oficjalna strona Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. dolnośląskiego
Nowa strona 1 zig-zag.prv.pl
Menu strony
Aktualności
Konkursy - Turnieje
Zawody strażackie
Szkolenia i seminaria
Działania ratownicze OSP
KSRG
Szkolenia dla OSP
Oferta handlowa
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
Kontakt
Wyszukiwarka
Linki do stron www
Skład Zarządu
Biuro OW ZOSP RP
Uchwały programowe
Regulaminy
Akty prawne
Zadania do wykonania
Kampania sprawozdawcza
Uchwały OW ZOSP RP
Telefony alarmowe

Numer ratowniczy: 112 
Pogotowie ratunkowe: 999
Straż pożarna: 998
Policja: 997
Pogotowie:
- energetyczne: 991
- wodno-kanalizacyjne:
994
- gazowe: 992
Nad wodą: _601-100-100
W górach: _601-100-300

Zegarek
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Pogoda
trwa inicjalizacja, prosze czekac,
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE OTWP

Eliminacje 36 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" zostały przeprowadzone w Zamku Książ. A. Szcześniak komendant wojewódzki PSP bardzo wysoko ocenił poziom wiedzy jaką zaprezentowali uczestnicy tegorocznych zmagań.

 



FINAŁ  XXXV ELIMINACJI WOJEWÓDZKICH OTWP 2013 r.

SZKOŁY POSTAWOWE

M-ce

 IMIĘ I NAZWISKO

POWIAT

SZKOŁA

TEST pkt.

FINAŁ USTNY  pkt.

I

Weronika Kliś

Strzelin

Sz .Podst. w Jegłowej

24

30

II

Wioletta Królik

Trzebnica

Sz. Podst. w Powidzku

23

25

III

Maciej Bichajło

Milicz

Sz. Podst. W Cieszkowie

24

21,5

IV

Łukasz Noga

Kłodzko

Sz .Podst. Nr 2 Nowa Ruda

25

21

V

Wojciech Broniewicz

Środa Śl.

Sz. Podst. Nr 3 w Środzie Śl.

23

18

GIMNAZJUM

I

Karolina Krupnicka

Wołów

Gimnazjum Lubiąż

19/16

32

II

Katarzyna Skrzynecka

Góra

Gimnazjum Irządze

22

26,5

III

Aleksander Diogo

Legnica

ZS Legnickie Pole

22

20,5

IV

Maria Tomczyk

Świdnica

Gimnazjum Nr 2 Świdnica

22

15

V

Anna Tymkowska

Lubin

Gimnazjum Ścinawa

19/11

0

 SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE

I

Wojciech Pawlina

Kłodzko

LO Nowa Ruda

20

40

II

Mariusz Dukielski

Oława

ZSP nr 2 Oława

21

32,5

III

Remigiusz Gierczak

Zgorzelec

LO Bogatynia

19/13

31

IV

Marta Berezowska

Dzierżoniów

ZS nr 3 Dzierżoniów

19/15

27

V

Witold Morozowicz

Oleśnica

LO Syców

20

26,5

  WYNIKI  TEST

 Szkoły  podstawowe

Powiat

Gmina

Imię

i nazwisko

Szkoła

Ilość punktów
M-ce

Kłodzko

Nowa Ruda

Łukasz Noga

Szkoła Podstawowa Nr 2

25

I

Milicz

Cieszków

Maciej Bichajło

Szkoła Podstawowa

w Cieszkowie

24

II

Strzelin

Przeworno

Weronika Kliś

Szkoła Podstawowa

w Jegłowej

24

II

Środa Śląska

Środa Śląska

Wojciech Broniewicz

Szkoła Podstawowa nr 3

w Środzie Śląskiej

23

III

Trzebnica

Żmigród

Wioletta Królik

Szkoła Podstawowa w Powidzku nr 49

23

III

Jawor

Bolków

Agata Turlejska

Szkoła Podstawowa

w Bolkowie

22

IV

Wrocław

Czernica

Agnieszka Dudek

Szkoła Podstawowa w Kamieńcu Wrocławskim

22

IV

Polkowice

Przemków

Patrycja Sitarek

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Wojska Polskiego

22

IV

Złotoryja

Świerzawa

Antoni Krakowiak

Zespół Szkolno-Przedszk. w Świerzawie

21

V

Świdnica

Świdnica

Weronika Matusiak

SP Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna

21

V

Lubin

Lubin

Kacper Walęga

Szkoła Podstawowa nr 9

Lubin

20

VI

Dzierżoniów

Dzierżoniów

Bartosz Krysztofiak

Szkoła Podstawowa

 w Dzierżoniowie

20

VI

Jelenia Góra

Janowice Wielkie

Julia Przetacznik

Szkoła Podstawowa Janowice Wielkie

20

VI

Oława

Oława

Aleksandra Szymkowiak

Szkoła Podstawowa nr 8

20

VI

Kamienna Góra

Kamienna Góra

Dominik Michalik

Zespół Szkół Publicznych

w Krzeszowie

19

VII

Góra

Jemielno

Anna Chmiel

Zespół Szkół Irządze

15

X

Legnica

Legnickie Pole

Kamila Dzierzkiewicz

Szkoła Podstawowa

w Bartoszowie

17

VIII

Oleśnica

Bierutów

Szymon Konopa

Szkoła Podstawowa

Wabienice

16

IX

Wołów

Wołów

Mikołaj Sokal

Szkoła Podstawowa im.

J. P. II w Lubiążu,

19

VII

Wałbrzych

Walim

Radosław Jagodziński

Publiczna Szkoła Podstawowa w Walimiu

16

IX

Głogów

Pęcław

Krystian Kazmierowicz

Sz. P. Z. Sz. im. Polskich Olimpijczyków w Białołęce

16

IX

Bolesławiec

Bolesławiec

Aleksandra Kisielewska

Szkoła Podstawowa

 w Bożejowicach

15

X

Lwówek Śl.

Lwówek Śląski

Olaf Chiliński

Szkoła Podstawowa

w Płóczkach Górnych

14

XI

Zgorzelec

Zgorzelec

Krystian Kościański

Szkoła Podstawowa nr 5

19

VII

Ząbkowice Śl.

Ząbkowice Śl.

Kamila Przybylska

Szkoła Podstawowa nr 1

Kamieniec Ząbkowicki

13

XII

Gimnazjum

Góra

Jemielno

Katarzyna Skrzynecka

Gimnazjum-Zespół Szkół Irządze

22

I

Legnica

Legnickie Pole

Aleksander Diogo

Zespół Szkół w Legnickim Polu

22

I

Świdnica

Świdnica

Maria Tomczyk

Gimnazjum nr 2

22

I

Wołów

Wołów

Karolina Krupnicka

Publiczne Gimnazjum

w Lubiążu

19+16

II / IV

Lubin

Ścinawa

Anna Tymkowska

Gimnazjum Publiczne nr 1

Ścinawa

19+11

II / V

Jelenia Góra

Janowice Wielkie

Mateusz Smektała

Gimnazjum w Janowicach W.

19 + 9

 

II / VI

Wrocław

Siechnice

Andrzej Kosior

Gimnazjum w Siechnicach

19+9

II / VI

Strzelin

Borów

Klaudiusz Bielak

Zespół Szkół Publicznych w Borowie

19+8

II /VII

Wałbrzych

Walim

Mateusz Zalewski

Gimnazjum w Walimiu

19+8

II / VII

Dzierżoniów

Dzierżoniów

Kamil Śliwa

Gimnazjum Gminne

Dzierżoniów

16

X

Jawor

Bolków

Piotr  Krynicki

Gimnazjum im. Rycerstwa Polskiego  w  Bolkowie

16

X

Lwówek Śl.

Lwówek Śląski

Paweł Chronowski

Gimnazjum w Lwówku Śląskim

16

X

Milicz

Milicz

Piotr Szczepanik

Gimnazjum w Sułowie

15

XI

Oleśnica

Syców

Kacper Kaczmarek

Gimnazjum w Sycowie

15

XI

Oława

Domaniów

Kamila  Troczyńska

Gimnazjum

w Domaniowie

18

VIII

Polkowice

Polkowice

Patryk Szwarc

Gimnazjum nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Polkowicach

18

 

VIII

Kłodzko

Nowa Ruda

Joachim Schmidt

Gimnazjum Nr 2

17

IX

Środa Śląska

Miękinia

Natalia Gniadkowska

Gimnazjum w Lutyni

12

XIII

Głogów

Głogów

Mikołaj Jasik

Gimnazjum Gminne

w Serbach

17

IX

Trzebnica

Żmigród

Andrzej Szymków

Gimnazjum im. M. Rataja

14

XII

Złotoryja

Złotoryja

Maria Cukrowska

ZSZ  Złotoryja

19+10

III / VII

Bolesławiec

Gormadka

Gabriela Tencza

Gimnazjum w Gromadce

17

IX

Kamienna Góra

Lubawka

Magda Biroś

Zespół Szkół Publicznych

Chełmsko Śląskie

15

XI

Ząbkowice Śl.

Kamieniec Ząbkowicki

Przemysław Kwaśny

Zespół Szkół  w Złotym Stoku

16

X

Zgorzelec

Zgorzelec

Magda Leśniak

Niepubliczne Gimnazjum Łużyckie

nieobecny

Złotoryja

Świerzawa

Karolina Wojciechowska

Gimnazjum w Świerzawie

16

X

 



andrzej, 28-04-2013, odsłon: 4300

Komentarze
Kajtek Jagoda
09-05-2013, 09:40:18
Dlaczego nie są udostępnione wyniki szkół ponadgimnazjalnych ?
Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Oferta handlowa

Oferta handlowa

Do pobrania plik z prezentacją programu "Dolny Śląsk Bezpieczna Wieś"

MDP

Zdjęcia remiz OSP

IV - Jakub Malczak

Wystąpili z szeregów

Najczęściej czytane
UWOLNIĆ HISTORIĘ Z KAMIENIA
Konkurs plastyczny Dolny Śląsk - Saksonia
1% PODATKU DLA OSP
1 % DLA OSP - jest kasa
FESTYN STRAŻACKI NA STADIONIE NARODOWYM
Statystyki
Dzisiaj wizyt: 0
Dzisiaj odsłon: 0
Ogółem wizyt: 19 609
Ogółem odsłon: 47 578

Goście: 0Aktywni użytkownicy: 1
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.0213