Oficjalna strona Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. dolnośląskiego
Nowa strona 1 zig-zag.prv.pl
Menu strony
Aktualności
Konkursy - Turnieje
Zawody strażackie
Szkolenia i seminaria
Działania ratownicze OSP
KSRG
Szkolenia dla OSP
Oferta handlowa
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
Kontakt
Wyszukiwarka
Linki do stron www
Skład Zarządu
Biuro OW ZOSP RP
Uchwały programowe
Regulaminy
Akty prawne
Zadania do wykonania
Kampania sprawozdawcza
Telefony alarmowe

Numer ratowniczy: 112 
Pogotowie ratunkowe: 999
Straż pożarna: 998
Policja: 997
Pogotowie:
- energetyczne: 991
- wodno-kanalizacyjne:
994
- gazowe: 992
Nad wodą: _601-100-100
W górach: _601-100-300

Zegarek
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Pogoda
trwa inicjalizacja, prosze czekac,
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE OTWP

W dniu 9 kwietnia 2014r. w Galowicach odbył się XXXVII eliminacje wojewódzkie OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Młodzież i opiekunowie zwiedzali muzeum bryczek, sań, wyposażenia gospodarstw domowych z dawnych lat. Gratulujemy uczestnikom i opiekunom zainteresowania tematyką ochrony p.poż.

łab.



S Z K O Ł A       PODSTAWOWA

M-ce

Nazwisko i imię
Powiat

Szkoła

pkt.

1.

Wiktoria Żupińska
Trzebnica

Szkoła Podstawowa w Powidzku

24

2.

Maciej Marciniak

Oleśnica

Szkoła Podstawowa w Działoszy

17

3.

Aleksandra Szymkowiak

Oława

Szkoła Podstawowa nr 8  w Oławie

17

4.

Maciej Drozdalski

Strzelin

Szkoła Podstawowa
 w Nieszkowicach

14

5.

Natalia Pielich

Wołów

Szkoła Podstawowa
w Krzydlinie Wielkiej

4

S Z K O Ł A       GIMNAZJUM

1.

Marek Słowiński
Oława

Gimnazjum nr 2 w Oławie

33

2.

Natalia Zdziechowicz

Złotoryja

Gimnazjum w Świerzawie

32

3.

Mikołaj Jasik

Głogów

Gimnazjum w Serbach

16

4.

Bartosz Cukla

Kłodzko

Zespół Szkół w Ścinawce Średniej

15

5.

Norbert Hołyński

Dzierżoniów

Gimnazjum w Łagiewnikach

8

S Z K O Ł A       PONADGIMNAZJALNA

1.

Jakub Babiarczyk

Legnica

Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Legnicy

35

2.

Wojciech Pawlina

Kłodzko

Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie

33

3.

Mariusz Dukielski

Oława

ZSP nr 2 w Oławie

31

4.

Mateusz Zalewski

Wałbrzych

Gimnazjum w Walimiu

20

5.

Magdalena Dudek

Wrocław

Liceum Ogólnokształcące nr 9 we Wrocławiu

12

 

T E S T

 

Gimnazjum

Oława

Oława

Marek Słowiński

Gimnazjum nr 2 w Oławie

28

Złotoryja

Świerzawa

Natalia Zdziechowicz

Gimnazjum w Świerzawie

23

Dzierżoniów

Łagiewniki

Norbert Hołyński

Gimnazjum w Łagiewnikach

22

Głogów

Głogów

Mikołaj Jasik

Gimnazjum w Serbach

Kłodzko

Ścinawka Średnia

Bartosz Cukla

Zespół Szkół w Ścinawce Średniej

Wrocław

Kobierzyce

Magdalena Cichy

Gimnazjum UNICEF Bielany Wrocławskie

21

Legnica

Chojnów

Natalia Bałaj

Gimnazjum nr 1 w Chojnowie

20

Milicz

Cieszków

Patryk Łuszczyk

Publiczne Gimnazjum
w Cieszkowie

19

Świdnica

Świdnica

Kacper Kosowski

Gimnazjum nr 1 w Świdnicy

Wołów

Wołów

Ilona Połetek

Gimnazjum nr 1 w Lubiążu

Ząbkowice Śl.

Ząbkowice Śl.

Dorota Świątek

Gimnazjum nr 2
w Ząbkowicach Śl.

Bolesławiec

Nowogrodziec

Jan Krzywdziński

Gimnazjum w Nowogrodźcu

18

Góra

Wąsosz

Krzysztof Majda

Gimnazjum w Wąsoszu

Jawor

Paszowice

Michał Bukało

Gimnazjum Publiczne
w Wiadrowie

Jelenia Góra

Janowice Wielkie

Paulina Rożko

Gminny Zespół Szkół
w Janowicach Wielkich

17

Środa Śląska

Miękina

Wojciech Kraczek

Zespół Szkół w Lutyni

Zgorzelec

Węgliniec

Karol Garbarczyk

Gimnazjum w Węglińcu

Lubin

Rudna

Alicja Połczyńska

Gimnazjum w ZSP w Rudnej

16

Oleśnica

Bierutów

Szymon Tyniów

Gimnazjum w Bierutowie

Polkowice

Radwanice

Dominik Kliński

Gimnazjum w Radwanicach

Wałbrzych

Gostków

Michał Rawski

Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Kamiennej Górze

15

Kamienna Góra

Marciszów

Angelika Gromala

Gimnazjum dla Dorosłych Kamienna Góra

14

Lwówek Śl.

Gryfów Śląski

Michał Jezioro

Prywatne Gimnazjum
w Lwówku Śląskim

Strzelin

Strzelin

Weronika Kliś

Gimnazjum Dwujęzyczne
 w ZSO w Strzelinie

13

Trzebnica

Żmigród

Maciej Golemo

Gimnazjum w Żmigrodzie

12

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

Legnica

Miłkowice

Jakub Babiarczyk

Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Legnicy

23

Wrocław

Czernica

Magdalena Dudek

Liceum Ogólnokształcące nr 9 we Wrocławiu

Oława

Mariusz Dukielski

Mariusz Dukielski

ZSP nr 2 w Oławie

22

Kłodzko

Nowa Ruda

Wojciech Pawlina

Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie

Wałbrzych

Jugowice

Mateusz Zalewski

Gimnazjum w Walimiu

Złotoryja

Złotoryja

Maria Cukrowska

ZSZ Złotoryja

Oleśnica

Kobyla Góra

Wojciech Pawlik

Liceum Ogólnokształcące w Sycowie

21

Świdnica

Świdnica

Mateusz Bortkiewicz

II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy

Góra

Góra

Mateusz Zieliński

Liceum Ogólnokształcące w Górze

20

Jawor

Męcinka

Rafał Bednarczyk

I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze

Lwówek Śl.

Gryfów Śląski

Monika Jóźwiak

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

Wołów

Wołów

Karolina Krupnicka

Liceum Ogólnokształcące nr 3 we Wrocławiu

Milicz

Milicz

Łukasz Boliński

Technikum ZSZ w Miliczu

19

Zgorzelec

Węgliniec

Marek Pańków

Zespół Szkół Zawodowych
i Licealnych w Zgorzelcu

Lubin

 Rudna

Dawid Romanowicz

II Liceum Ogólnokształcące

18

Głogów

Głogów

Joanna Uciechowska

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie

17

Jelenia Góra

Jelenia Góra

Michał Guz

ZSO w Jeleniej Górze

16

Polkowice

Polkowice

Paulina Antos

Liceum Ogólnokształcące
 w Polkowicach

15

Dzierżoniów

Dzierżioniów

Wojciech Stoszkowian

Zespół Szkół nr 1
 w Dzierżoniowie

14

Trzebnica

Żmigród

Sylwia Zaręba

Powiatowy Zespół Szkół
w Żmigrodzie

12

Środa Śląska

Miękinia

Patryk Wawrejko

PZSP nr 1 w Środzie Śląskiej

11

Kamienna Góra

Marciszów

Tomasz Pikus

Zespół Szkół Zawodowych
 i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze

10

Bolesławiec

Nowogrodziec

Oskar Kukawski

Zespół Szkół Budowlanych
w Bolesławcu

9

 

Szkoła podstawowa

 

Powiat

Gmina

Imię i nazwisko

Szkoła

Ilość pkt.

Oława

Oława

Aleksandra Szymkowiak

Szkoła Podstawowa nr 8  w Oławie

24

Wołów

Wołów

Natalia Pielich

Szkoła Podstawowa
w Krzydlinie Wielkiej

Oleśnica

Syców

Maciej Marciniak

Szkoła Podstawowa w Działoszy

23

Strzelin

Strzelin

Maciej Drozdalski

Szkoła Podstawowa
 w Nieszkowicach

Trzebnica

Żmigród

Wiktoria Żupińska

Szkoła Podstawowa w Powidzku

Kłodzko

Nowa Ruda

Julita Pawlina

Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowej Rudzie

22

Milicz

Cieszków

Monika Rajewska

Szkoła Podstawowa
w Ciszkowie

Środa Śląska

Miękinia

Konrad Szubert

Zespół Szkół w Lutyni

Głogów

Żukowice

Natalia Wajman

Szkoła Podstawowa
w Brzegu Głogowskim

21

Góra

Jemielno

Stanisław Strombek

Zespół Szkół w Irządzach

Jawor

Bolków

Agata Turlejska

Szkoła Podstawowa
w Bolkowie

Kamienna Góra

Lubawka

Kamil Skrok

im Żołnierzy Sybiru w Lubawce

Świdnica

Dobromierz

Filip Tarka

Szkoła Podstawowa
w Dobromierzu

Wrocław

Siechnice

Dawid Rajczakowski

Szkoła Podstawowa w Świętej Katarzynie

Zgorzelec

Zgorzelec

Zofia Eckert

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu

Złotoryja

Złotoryja

Wiktoria Malińska

Szkoła Podstawowa
w Rokitnicy

Dzierżoniów

Dzierżoniów

Bartosz Krysztofiak

Szkoła Podstawowa w Dzierżoniowie

20

Ząbkowice Śl.

Ziębice

Józef Sendor

Szkoła Podstawowa nr 2 w Ziębicach

Bolesławiec

Raciborowice

Magdalena Marszałek

Szkoła Podstawowa
w Raciborowicach Dolnych

19

Legnica

Chojnów

Jakub Szczupak

Szkoła Podstawowa
w Chojnowie nr 3

Lubin

Lubin

Alicja Semeniuk

Szkoła Podstawowa nr 9 w Lubinie

18

Polkowice

Polkowice

Magdalena Lasak

Szkoła Podstawowa nr 1 w Polkowicach

Wałbrzych

Walim

Radosław Jagodziński

Publiczna Sz.  Podst. w Walimiu

Jelenia Góra

Janowice Wielkie

Zuzanna Knychas

Gminny Zespół Szkół
w Janowicach W.

16

Lwówek Śl.

Lwówek Śląski

Hanna Sysak

Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śl

15



andrzej, 11-04-2014, odsłon: 3135

Komentarze
Gość
14-04-2014, 20:48:03
Dzień dobry,



Czy za zajęcie 7 miejsca w wojewódzkim etapie jest przyznawana nagroda i jesli tak to czy jest ona wysyłana do nagrodzonego

Gość
20-05-2014, 20:22:44
Czy drugie miejsce jedzie na Ogólnopolskie w Lubline ?
Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Oferta handlowa

Oferta handlowa

Do pobrania plik z prezentacją programu "Dolny Śląsk Bezpieczna Wieś"

MDP

Zdjęcia remiz OSP

IX m-ce Lena Heinrich

Wystąpili z szeregów

Najczęściej czytane
Konkurs plastyczny Dolny Śląsk - Saksonia
UWOLNIĆ HISTORIĘ Z KAMIENIA
1% PODATKU DLA OSP
1 % DLA OSP - jest kasa
FESTYN STRAŻACKI NA STADIONIE NARODOWYM
Statystyki
Dzisiaj wizyt: 0
Dzisiaj odsłon: 0
Ogółem wizyt: 19 609
Ogółem odsłon: 47 578

Goście: 0Aktywni użytkownicy: 1
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.1626