Oficjalna strona Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. dolnośląskiego
Nowa strona 1 zig-zag.prv.pl
Menu strony
Aktualności
Konkursy - Turnieje
Zawody strażackie
Szkolenia i seminaria
Działania ratownicze OSP
KSRG
Szkolenia dla OSP
Oferta handlowa
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
Kontakt
Wyszukiwarka
Linki do stron www
Skład Zarządu
Biuro OW ZOSP RP
Uchwały programowe
Regulaminy
Akty prawne
Zadania do wykonania
Kampania sprawozdawcza
Telefony alarmowe

Numer ratowniczy: 112 
Pogotowie ratunkowe: 999
Straż pożarna: 998
Policja: 997
Pogotowie:
- energetyczne: 991
- wodno-kanalizacyjne:
994
- gazowe: 992
Nad wodą: _601-100-100
W górach: _601-100-300

Zegarek
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Pogoda
trwa inicjalizacja, prosze czekac,
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
KONKURS PLASTYCZNY

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”  ma na celu zainteresowanie dzieci i młodzieży sprawami ochrony przeciwpożarowej w życiu codziennym: w domu, szkole, miejscach wypoczynku.

Edycja konkursu plastycznego 2016 na poziomie naszego województwa została rozstrzygnięta



Grupa przedszkole

M-ce

Nazwisko

i imię

Przedszkole

1.

Oliwia Kapucka

Przedszkole  Samorządowe nr 2

os. Huty 1, 58- 580 Szklarska Poręba

2.

Oliwia Smolorz

Przedszkole im. Jana Pawła II, 
ul. Nadbrzeżna 30, 57-550 Stronie Śląskie

3.

Milena Sikora

Przedszkole w Lubawce,

ul. Szymrychowska,

58-420 Lubawka

4.

Bartłomiej Kostrubiec

5.

Milena Bryk

Przedszkole im. Jana Pawła II,
 ul. Nadbrzeżna 30, 57-550 Stronie Śląskie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Grupa szkoły podstawowe klasa I-III

M-ce

Nazwisko

i imię

Szkoła

1.

Bartosz Sikora

Szkoła Podstawowa, Miszkowice 8,

58-420 Lubawka

2.

Klara Szczepaniak

Szkoła Podstawowa,  ul. Strażacka 7,                           
58-564 Sosnówka

3.

Magdalena Dembińska

Szkoła Podstawowa nr 3,  ul. 1 Maja 72,
 58-530 Kowary

4.

Jasmin Birówka

Szkoła Podstawowa w Stroniu Śląskim
ul. Kościuszki 57,
57-550 Stronie Śląskie

5.

Bartosz Świetlicki

Grupa szkoły podstawowe klasa IV-VI

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

Agata Wolska

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Plac Kościelny 1
58-400 Kamienna Góra

2.

Lena Wawrzyńczak

Szkoła Podstawowa, Kopaniec 78,

58-512 Stara Kamienica

3.

Julia Szkarłat

Szkoła Podstawowa, Miszkowice 8,
 58-420 Lubawka 

4.

Paweł Roszczypała

Szkoła Podstawowa, ul . Kościuszki  57,
57-550 Stronie Śląskie

5.

Mateusz Surzyn

OSP w Starym Gierałtowie

57-550 Stronie Śląskie

Grupa szkoły gimnazjalne

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Szymon Nachman

Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze

ul. Lubawska 8

58-400 Kamienna Góra

2

Karolina Kujawska

3

Patrycja Kasprzyk

4

Nicoll Kołaczyk

OSP w Stroniu Śląskim

57-550 Stronie Śląskie

Grupa szkoły ponadgimnazjalne

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

Florentyna Naumowicz

ZST „Mechanik” w Jeleniej Górze,
ul. Obrońców Pokoju 10,
58-500 Jelenia Góra

2.

Aneta Czarnecka

3.

Krystian Izydorek

Zespół Szkół Ogólnokształcących

ul. Szkolna 1, 58-530 Kowary

4.

Maciej Gondko

OSP w Starym Gierałtowie
57-550 Stronie Śląskie

5.

Marcelina Jurkowska

Zespół szkół Specjalnych
ul. M. Fornalskiej 11, 58-400 Kamienna Góra

 

Konkurs  Saksonia – Dolny Śląsk

Grupa  przedszkole

M-ce

Nazwisko i imię

Przedszkola

1

Kif Limbach

Saksonia

2

Alexa Lange

3

Kalina Łukasiewicz

Miejskie im. Jana Pawła II

ul. Nadbrzeżna 30, 57-550 Stronie Śląskie

4

Konrad Iwanicki

Samorządowe nr 2

ul. Osiedle Huty 1, 58-580 Szklarska Poręba

5

Jakub Such

Miejskie  im. Jana Pawła II

ul. Nadbrzeżna 30, 57-550 Stronie Śląskie

6

Filip Witecki

Pierwsze Prywatne Przedszkole „ Stokrotka” 

ul. Parkowa 3, 58-400 Kamienna Góra

7

Maja Bieniasz

„ Biedny Kot”
ul. Partyzantów 4, 58-520 Janowice Wielkie

8

Luca Bahner

Saksonia

9

Valentin Krusch

10

Ben

Grupa szkoły podstawowe klasa 1 - 3

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Auer Weltentdecker

Saksonia

2

Emma Woldt

3

Dominika Cygal

nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego

pl. Kościelny, 58-400 Kamienna Góra

4

Igor Zygmunt

Szarocin 53,
58-400  Kamienna Góra

5

Wiktoria Trząsalska

Ptaszków 48,

58-400 Kamienna Góra

6

Ella Jraine Barth

Saksonia

7

Kamila Śmiałek

nr 3 im. Józefa Gielniaka

ul. 1 Maja 72,58-530 Kowary

8

Zuzanna Kobiałka

im. Bohaterów Westerplatte,
ul. Kościuszki 57 57-550 Stronie Śląskie

9

Richard Schiemann

Saksonia

10

Ida

Grupa szkoły podstawowe klasa 4 - 6

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Kacper Kołaczyk

im. Bohaterów Westerplatte,
ul . Kościuszki  57, 57-550 Stronie Śląskie

2

Patrycja Pierzchała

nr 3 im. Józefa Gielniaka

ul. 1-go Maja 72, 58-530 Kowary

3

Katarzyna Włodarczyk

Miszkowice 8, 58-420 Lubawka 

Ronja Berndt

Saksonia

Katarzyna Szewczyk

nr 2 im. Tkaczy Śląskich 

ul. Jeleniogórska 7,  58-400 Kamienna Góra

6

Hannah Fuhrmann

Saksonia

7

Martha Role

8

Emilia Mordarska

ul. Konstytucji 3 Maja 48,
58-540 Karpacz

9

Oskar Kuhne

Saksonia

10

Laura Kretzmar

Grupa szkoły gimnazjalne

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Amelia Koncewicz

Gimnazjum  w GZS im. Wandy Rutkiewicz

ul. Partyzantów 4,  58-520  Janowice Wielkie

2

Ewelina Kudela

Małgorzata Stramka

Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej,

ul. Jeleniogórska 7, 58-400 Kamienna Góra

Lisa Reichel

Saksonia

5

Luisa Jacqui,

Patrycja Ekert

6

Karolina Jagusztyn

Gimnazjum w Pisarzowicach,

Pisarzowice 149, 58-400 Kamienna Góra

7

Anna Kacprzycka

Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II

w Piechowicach, ul. Tysiąclecia 28,

8

Niko Iser

Saksonia

9

Lisa Mescheder

10

Luca i Leon Ott

 



andrzej, 20-03-2017, odsłon: 1059

Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Oferta handlowa

Oferta handlowa

Do pobrania plik z prezentacją programu "Dolny Śląsk Bezpieczna Wieś"

MDP

Zdjęcia remiz OSP

VIII m-ce, Jakub Matecki

Wystąpili z szeregów

Najczęściej czytane
UWOLNIĆ HISTORIĘ Z KAMIENIA
Konkurs plastyczny Dolny Śląsk - Saksonia
1% PODATKU DLA OSP
1 % DLA OSP - jest kasa
FESTYN STRAŻACKI NA STADIONIE NARODOWYM
Statystyki
Dzisiaj wizyt: 0
Dzisiaj odsłon: 0
Ogółem wizyt: 19 609
Ogółem odsłon: 47 578

Goście: 0Aktywni użytkownicy: 1
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.1808