Oficjalna strona Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. dolnośląskiego
Nowa strona 1 zig-zag.prv.pl
Menu strony
Aktualności
Konkursy - Turnieje
Zawody strażackie
Szkolenia i seminaria
Działania ratownicze OSP
KSRG
Szkolenia dla OSP
Oferta handlowa
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
Kontakt
Wyszukiwarka
Linki do stron www
Skład Zarządu
Biuro OW ZOSP RP
Uchwały programowe
Regulaminy
Akty prawne
Zadania do wykonania
Kampania sprawozdawcza
Telefony alarmowe

Numer ratowniczy: 112 
Pogotowie ratunkowe: 999
Straż pożarna: 998
Policja: 997
Pogotowie:
- energetyczne: 991
- wodno-kanalizacyjne:
994
- gazowe: 992
Nad wodą: _601-100-100
W górach: _601-100-300

Zegarek
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Pogoda
trwa inicjalizacja, prosze czekac,
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Konkurs plastyczny
Konkurs plastyczny

W dniach 30-31.01.2018 r. przeprowadzono wojewódzki konkurs plastyczny pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”. Komisja dokonała oceny nadesłanych prac. Na konkurs wpłynęło 143  plastycznych prac.



 

Na finał krajowy zakwalifikowano prace:

I grupa- przedszkola

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Powiat

Adres placówki

  1.  

Antoni Góral

jeleniogórski

Szkoła Podstawowa w Czernicy

Czernica 125

58-521 Jeżów Sudecki

  1.  

Hanna Więcaszek

wrocławski

Szkoła Podstawowa w Radwanicach

Oddział Przedszkolny

ul. Szkolna 14 a

55-010 Święta Katarzyna

  1.  

Kacper Piekarczyk

kamiennogórski

Przedszkole Publiczne nr 3 w Kamiennej Górze

ul. Jana Pawła II 20

58-400 Kamienna Góra

  1.  

Wojciech Węgrzyn

oławski

Przedszkole Publiczne w Polwicy

Polwica 23

55-216 Domaniów

  1.  

Blanka Sregiel

kamiennogórski

Przedszkole Publiczne nr 3 w Kamiennej Górze

ul. Jana Pawła II 20

58-400 Kamienna Góra

 

 

 

 

II grupa- szkoły podstawowe  klasy I-III

Miejsce

Imię i nazwisko

Powiat

Adres placówki

  1.  

Maja Niepsujewicz

oławski

Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Chrobrego

w Oławie

ul. Żołnierzy Armii Krajowej 22

55-200 Oława                               

  1.  

Zuzanna Czubak

legnicki

Szkoła Podstawowa w Kościelcu

Kościelec 9

59-223 Krotoszyce

  1.  

Krystian Tomoń

jeleniogórski

Szkoła Podstawowa w Siedlęcinie

ul. Kościelna 5

58-508 Siedlęcin

  1.  

Natan Tabor

jeleniogórski

Szkoła Podstawowa nr 1 w Jeleniej Górze

ul. Moniuszki 9

58-506 Jelenia Góra

  1.  

Natasza Pajor

świdnicki

Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej

Lutomia Dolna 12

58-113 Lutomia Dolna

 

 

III grupa - szkoły podstawowe klasy IV-VI

Miejsce

Imię i nazwisko

Powiat

Adres placówki

  1.  

Maria Więcaszek

wrocławski

Szkoła Podstawowa w Radwanicach

ul. Szkolna 14 a

55-010 Święta Katarzyna

  1.  

Oliwia Walczak

kamiennogórski

Szkoła Podstawowa w Miszkowicach

Miszkowice 8

58-420 Lubawka

  1.  

Dominik Komorowski

kamiennogórski

Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego

pl. Kościelny 1

58-400 Kamienna Góra

  1.  

Aleksandra Boryczka

oławski

Publiczna Szkoła Podstawowa  w Minkowicach Oławskich

ul. Kościelna 20

55-220 Jelcz-Laskowice

  1.  

Julia Stajszczyk

oławski

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa,            

 ul. Prusa 2

55-220 Jelcz-Laskowice

 

 

IV grupa – szkoły podstawowe klasy VII-VIII lub gimnazjum klasy II-III

Miejsce

Imię i nazwisko

Powiat

Adres placówki

1.        

Zuzanna Myjak

kamiennogórski

Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze

ul. Lubawska 8

58-400 Kamienna Góra

2.        

Oliwia Śledzianowska

milicki

Szkoła Podstawowa im. J. Słowackiego

w Sułowie

ul. Szkolna 6, 56-300 Sułów

3.        

Nikola Płonka

oławski

ZS Jelcz-Laskowice im. J. Kasprowicza

ul. Techników 26

55-220 Jelcz Laskowice

4.        

Daria Isko

lubański

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

z oddziałami Gimnazjalnymi

Smolnik 51b-52

59-820 Leśna

5. 

Aleksandra Offman

wrocławski

Gimnazjum im. Ks. Anny z Przemyślidów

w Siechnicach

ul. Gen. K. Świerczewskiego 41

55-012 Siechnice

 

 

V grupa – szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne

Miejsce

Imię i nazwisko

Powiat

Adres placówki

1.        

Sandra Simko

jeleniogórski

Zespół Szkół Technicznych "Mechanik"

ul. Obrońców Pokoju 10

58-560 Jelenia Góra

2.        

Florentyna Naumowicz

jeleniogórski

Zespół Szkół Technicznych "Mechanik"

ul. Obrońców Pokoju 10

58-560 Jelenia Góra

3.        

Natalia Płonka

zgorzelecki

MDP/OSP Jagodzin

Jagodzin 30

59-950 Ruszów

4.        

Natalia Buczek

kamiennogórski

Zespół Szkół Specjalnych

ul. M. Fornarskiej 11

58-410 Kamienna Góra

5.        

Bożena Siwak

kamiennogórski

Zespół Szkół Specjalnych

ul. M. Fornarskiej 11

58-410 Kamienna Góra

 

VI  grupa – dorośli

Miejsce

Imię i nazwisko

Powiat

Adres placówki

  1.       

Ewelina Piechnik

oławski

Publiczna Szkoła Podstawowa Fundacji Świat Dzieci i Dorosłych              

Goszczyna 28

55-216 Domaniów



Mariola_Kramarz, 19-03-2018, odsłon: 398

Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Oferta handlowa

Oferta handlowa

Do pobrania plik z prezentacją programu "Dolny Śląsk Bezpieczna Wieś"

MDP

Zdjęcia remiz OSP

MERCEDES GAŚNICZY KOPALNI

Wystąpili z szeregów

Najczęściej czytane
UWOLNIĆ HISTORIĘ Z KAMIENIA
Konkurs plastyczny Dolny Śląsk - Saksonia
1% PODATKU DLA OSP
1 % DLA OSP - jest kasa
FESTYN STRAŻACKI NA STADIONIE NARODOWYM
Statystyki
Dzisiaj wizyt: 0
Dzisiaj odsłon: 0
Ogółem wizyt: 19 609
Ogółem odsłon: 47 578

Goście: 0Aktywni użytkownicy: 1
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.2001