Oficjalna strona Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. dolnośląskiego
Nowa strona 1 zig-zag.prv.pl
Menu strony
Aktualności
Konkursy - Turnieje
Zawody strażackie
Szkolenia i seminaria
Działania ratownicze OSP
KSRG
Szkolenia dla OSP
Oferta handlowa
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
Kontakt
Wyszukiwarka
Linki do stron www
Skład Zarządu
Biuro OW ZOSP RP
Uchwały programowe
Regulaminy
Akty prawne
Zadania do wykonania
Kampania sprawozdawcza
Uchwały OW ZOSP RP
Telefony alarmowe

Numer ratowniczy: 112 
Pogotowie ratunkowe: 999
Straż pożarna: 998
Policja: 997
Pogotowie:
- energetyczne: 991
- wodno-kanalizacyjne:
994
- gazowe: 992
Nad wodą: _601-100-100
W górach: _601-100-300

Zegarek
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Pogoda
trwa inicjalizacja, prosze czekac,
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
KONKURS PLASTYCZNY
KONKURS  PLASTYCZNY

Inspiracją dla młodych artystów było hasło: „młodzież zapobiega pożarom. Doskonale oddaje ono nasze intencje, które chcemy promować w życiu każdego młodego człowieka. Środowisko naturalne w którym żyjemy należy do każdego z nas i wspólnie powinniśmy je chronić. Tematyka konkursu może być punktem wyjścia do refleksji nad bezpieczeństwem w różnych aspektach życia codziennego w: domu, szkole, pracy i podczas odpoczynku każdego z nas. Prace nadesłane na nasz konkurs to potwierdzają i ukazują pracę strażaków ratowników ratujących życie ludzkie, mienie i środowisko w którym żyjemy.

Poniżej prezentujemy ocenę prac plastycznych we wszystkich kategoriach zostały zakwalifikowane następująco:

 - miejsca 1 – 5 na finał centralny (do Warszawy),

- miejsca 6 – 10 na konkurs organizowany ze Związkiem Strażaków Saksoni.



Wyróżnione prace prezentujemy na stronie >>>>>>

łab. 

 

I grupa  wiekowa - przedszkole

M-ce

Imię i nazwisko

Gmina

Adres placówki

1.

Szymon    Górkiewicz

Jelcz Laskowice

Przedszkole Niepubliczne "Bajkoludek"

ul. Kościuszki 37 Minkowice Oławskie

2.

Konrad   Mieczakowski

Jelcz Laskowice

3.

Nikolas    Kaczmarczyk

Marciszów

Zespół Szkół Ul. Szkolna 2

58-410 Marciszów

4.

Daniel    Zając

Kamienna Góra

Przedszkole Publiczne Ul.Betlejemska 1a

58-405 Krzeszów

5.

Antoni    Jamroziak

Jelcz Laskowice

Przedszkole Niepubliczne "Bajkoludek"

Ul. Kościuszki 37 Minkowice Oławskie

6.

Karina    Fuks

Lwówek Śląski

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Twardocice 53   59-524 Pielgrzymka

7.

Alicja    Jacak

Kamienna Góra

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Tkaczy Śl.  ul. Jeleniogórska 7

58- 400 Kamienna Góra

8.

Adam   Szwajka

Oleśnica

Przedszkole nr 4 Ul. K. Wielkiego 4

56-400 Oleśnica

9.

Zuzanna   Kamińska

10.

Kamil    Kaczor

Kowary

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Józefa Gielniaka  ul. 1 Maja 72

58-530 Kowary

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II grupa wiekowa - klasy I-III SP

1.

Katarzyna   Jaguszczyn

Kamienna Góra

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zesłańców Sybiru   Szarocin 53

2.

Olga    Ogłaza

Kowary

Szkoła Podstawowa nr 1 Kowary

3.

Oliwia    Rozdolska

Kowary

Szkoła Podstawowa nr 3

1-go Maja 72  58-530 Kowary

4.

Oliwia     Raczyńska

Świerzawa

Zespół Szkolno-Przedszkolny

ul.Dworcowa 3 59-540 Świerzawa

5.

Emilia    Juraszek

Kowary

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Gielniaka

ul. 1 maja 72 58-530 Kowary

6.

Dawid    Dębicki

Minkowice Oławskie

PSP Minkowice Oławskie

7.

Szymon   Rajkiewicz

Oleśnica

Szkoła Podstawowa we Wszechświętem  Wszechświęte 16

8.

Weronika   Lech

Pielgrzymka

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Twardocice 53   59-524 Pielgrzymka

9.

Sandra   Krzemińska

Swierzawa

Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Świerzawie   ul.Dworcowa 3

10.

Aleksandra  Gąsior

III grupa wiekowa – klasy  IV-VI SP

1.

Michał      Raczyński

Jeżów Sudecki

Szkoła Podstawowa

Czernica 125  58-521 Jeżów Sudecki

2.

Sylwia       Felczak

Karpacz

Szkoła Podstawowa

ul.Konstytucji 48a 58-540 Karpacz

3.

Natalia   Lewandowska

Lubawka

Zespół Szkół Publicznych

ul. Boczna  58-420 Lubawka

4.

Milena     Omasta

Żórawina

Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego

ul. Szkolna  5  55-020 Polakowice

5.

Agnieszka     Śliwińska

Pielgrzymka

Zespół Szkolno –Przedszkolny

Twardocice

6.

Maciej   Szynalski

Kobierzyce

Szkoła podstawowa Im Unicef

ul. Akacjowa 1 55-040 Bielany Wroc.

7.

Katarzyna   Kaplita

Oleśnica

Szkoła Podstawowa

Smolna 70 56-400 Oleśnica

8.

Marcelina   Karczyńska

9.

Milena  Omasta

Żórawina

Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego Polkowice ul. Szkolna 5

10.

Michał   Pierchała

Kobierzyce

Szkoła Podstawowa Im Unicef

ul. Akacjowa 1  55-040 Bielany Wroc.

 

 

IV grupa wiekowa - gimnazjum

  1.  

Aleksandra  Jędrzejczak

Siechnice

Gimnazjum im. Ks. Z.  Przemyślidów

ul. Gen. Świerczewskiego 40

55-010 Siechnice

      2.

Karolina    Jaworska

Świerzawa

Gimnazjum  w  Świerzawie

ul. Reymonta  22  59-540  Marciszów

     3.

Dominika Lewandowska

Marciszów

Gimnazjum Publiczne w Marciszowie

58-410 Marciszów

     4.

Jakub       Malczak

Piechowice

Gimnazjum w Piechowicach im. Jana Pawła II  ul.Tysiąclecia 28 

58-573 Piechowice

     5.

Andrzej     Urbański

Jelcz Laskowice

Publiczne Gimnazjum nr 2

Jelcz Laskowice

6.

Klaudia   Pres

Marciszów

Gimnazjum w Marciszowie

ul. Szkolna 3   Marciszów

7.

Magdalena   Nowak

Janowice Wielkie

Gimnazjum w GZS. im. W. Rutkiewicz

ul. Partyzantów 1 w Janowicach Wielkich

58-520 Janowice Wielkie

8.

Marta   Kolanko

Siechnice

Gimnazjum  im. KS Anny z Przemyślidów w Siechnicach z Oddziałem Zamiejscowym w Św. Katarzynie  ul. Główna 94

9.

Daniel   Buczek

Kamienna Góra

Gimnazjum w Pisarzowicach

Pisarzowice 149

58-400 Kamienna Góra

10.

Roksana Skwarek

Siechnice

Gimnazjum w Siechnicy

V grupa wiekowa – szkoły ponadgimnazjalne

1.

Sandra     Turlińska

Kamienna  Góra

ZSZ i O w Kamiennej Górze

ul. Traugutta  2  58-400 Kamienna Góra

2.

Agata    Wróblewska

Kamienna Góra

ZSZ i O w Kamiennej Górze

ul. Traugutta  2  58-400 Kamienna Góra

3.

Dominika   Kaczor

Kamienna  Góra

ZSZ i O w Kamiennej Górze

ul. Traugutta  2  58-400 Kamienna Góra

4.

Dominika   Smagda

Kamienna Góra

ZSZ i O w Kamiennej Górze

ul. Traugutta  2   58-400 Kamienna Góra



andrzej, 10-03-2013, odsłon: 3351

Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Oferta handlowa

Oferta handlowa

Do pobrania plik z prezentacją programu "Dolny Śląsk Bezpieczna Wieś"

MDP

Zdjęcia remiz OSP

TAAAAKA  KOPARA I PREZESI ZOP

Wystąpili z szeregów

Najczęściej czytane
UWOLNIĆ HISTORIĘ Z KAMIENIA
Konkurs plastyczny Dolny Śląsk - Saksonia
1% PODATKU DLA OSP
1 % DLA OSP - jest kasa
FESTYN STRAŻACKI NA STADIONIE NARODOWYM
Statystyki
Dzisiaj wizyt: 0
Dzisiaj odsłon: 0
Ogółem wizyt: 19 609
Ogółem odsłon: 47 578

Goście: 0Aktywni użytkownicy: 1
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.8550