Oficjalna strona Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. dolnośląskiego
Nowa strona 1 zig-zag.prv.pl
Menu strony
Aktualności
Konkursy - Turnieje
Zawody strażackie
Szkolenia i seminaria
Działania ratownicze OSP
KSRG
Szkolenia dla OSP
Oferta handlowa
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
Kontakt
Wyszukiwarka
Linki do stron www
Skład Zarządu
Biuro OW ZOSP RP
Uchwały programowe
Regulaminy
Akty prawne
Zadania do wykonania
Kampania sprawozdawcza
Uchwały OW ZOSP RP
Telefony alarmowe

Numer ratowniczy: 112 
Pogotowie ratunkowe: 999
Straż pożarna: 998
Policja: 997
Pogotowie:
- energetyczne: 991
- wodno-kanalizacyjne:
994
- gazowe: 992
Nad wodą: _601-100-100
W górach: _601-100-300

Zegarek
Kalendarz
trwa inicjalizacja, prosze czekac...
Pogoda
trwa inicjalizacja, prosze czekac,
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Konkurs plastyczny
Konkurs plastyczny

Wojewódzki konkurs plastyczny pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom” został przeprowadzony we Wrocławiu w dniach 21-22.01.2019 r. Komisja dokonała oceny nadesłanych prac. Na konkurs wpłynęło 123 prace plastyczne z 7 powiatów,  z których na finał krajowy zakwalifikowano prace i wysłano na eliminacje krajowe do ZOSP RP w Warszawie:



 

 I grupa- przedszkola

Miejsce

Imię i nazwisko

Powiat

Adres placówki

  1.  

Kornelia Śledziona

zgorzelecki

Szkoła Podstawowa w Ruszowie

  1.  

Anna Bejnarowicz

kamiennogórski

Przedszkole Publiczne nr 1

w Kamiennej Górze

  1.  

Julia Jach

kamiennogórski

Przedszkole Publiczne nr 1

w Kamiennej Górze

  1.  

Igor Oleksy

kamiennogórski

Przedszkole Publiczne nr 1

w Kamiennej Górze

  1.  

Aleksander Skowron

oławski

Przedszkole Publiczne w Polwicy

 

 

 II grupa- szkoły podstawowe  klasy I-III

Miejsce

Imię i nazwisko

Powiat

Adres placówki

  1.  

Amelia Linczewska

kamiennogórski

Zespół Szkolno-Przedszkolny

w Marciszowie

  1.  

Zofia Trelka

wrocławski

Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Śląskiej  w Żernikach Wrocławskich

  1.  

Wojciech Motała

oławski

OSP Wierzbno

  1.  

Szymon Adamczyk

kamiennogórski

Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

  1.  

Ludwik Rosiek

kłodzki

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Nowej Rudzie    

 

 

 III grupa - szkoły podstawowe klasy IV-VI

Miejsce

Imię i nazwisko

Powiat

Adres placówki

  1.  

Karolina Shmihelska

oławski

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. B. Chrobrego

w Oławie

  1.  

Kamila Oręczak

oławski

OSP Wierzbno

  1.  

Małgorzata Strycharczuk

oławski

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Oławie

  1.  

Kamila Ataryk

kamiennogórski

Zespół Szkół Publicznych w Pisarzowicach

  1.  

Milena Kalus

legnicki

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika

w Prochowicach

 

 

 

IV grupa – szkoły podstawowe klasy VII-VIII lub gimnazjum klasy II-III

Miejsce

Imię i nazwisko

Powiat

Adres placówki

  1.  

Klaudia Łomnicka

kamiennogórski

Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej  w Kamiennej Górze

  1.  

Wiktoria Fiałkowska

wrocławski

Gimnazjum im. Ks. Anny z Przemyślidów         w Siechnicach

  1.  

Zuzanna Myjak

kamiennogórski

Zespół Szkół - Gimnazjum nr 1

w Kamiennej Górze

  1.  

Dominika Chojnacka

wrocławski

Gimnazjum im. Ks. Anny z Przemyślidów        w Siechnicach

  1.  

Emilia Latuszkiewicz

kamiennogórski

Zespół Szkół - Gimnazjum nr 1

w Kamiennej Górze

 

 

 

V grupa – szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne

Miejsce

Imię i nazwisko

Powiat

Adres placówki

  1.  

Wiktoria Tomkiewicz

jeleniogórski

Zespół Szkół Technicznych "Mechanik"

w Jeleniej Górze

  1.  

Eliza Zając

zgorzelecki

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  im. M. Grzegorzewskiej w Zgorzelcu

  1.  

Mikołaj Kwaśnicki

jeleniogórski

Zespół Szkół Technicznych "Mechanik"

w Jeleniej Górze

  1.  

Sara Matuszewska

zgorzelecki

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  im. M. Grzegorzewskiej w Zgorzelcu

  1.  

Olga Pupko

zgorzelecki

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  im. M. Grzegorzewskiej w Zgorzelcu

 

 

 

  VI  grupa – dorośli

Miejsce

Imię i nazwisko

Powiat

Adres placówki

  1.  

Przemysław Wójcik

kłodzki

Szkoła Podstawowa Nr 6  im. płk Józefa Sokola w Nowej Rudzie   

  1.  

Natalia Płonka

zgorzelecki

MDP Jagodzin

  1.  

Bartosz Szczepaniuk

zgorzelecki

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. M. Grzegorzewskiej w Zgorzelcu



Mariola_Kramarz, 19-04-2019, odsłon: 201

 

Dodaj komentarz
Twoje imie i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Oferta handlowa

Oferta handlowa

Do pobrania plik z prezentacją programu "Dolny Śląsk Bezpieczna Wieś"

MDP

Zdjęcia remiz OSP

VI m-ce Lorenzo Fucke

Wystąpili z szeregów

Najczęściej czytane
UWOLNIĆ HISTORIĘ Z KAMIENIA
Konkurs plastyczny Dolny Śląsk - Saksonia
1% PODATKU DLA OSP
1 % DLA OSP - jest kasa
FESTYN STRAŻACKI NA STADIONIE NARODOWYM
Statystyki
Dzisiaj wizyt: 0
Dzisiaj odsłon: 0
Ogółem wizyt: 19 609
Ogółem odsłon: 47 578

Goście: 0Aktywni użytkownicy: 1
Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Generowanie strony [s]: 0.2295